For questions call: 0031 187 82 02 04


Accessories >> Ethernet accessories

Filter on:
Sort on:
MikroTik
40Gbps QSFP+ break-out cable - Q+BC0003-S+
Ubiquiti
Out of box/gebruikt - UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Ubiquiti
UC-Patch-RJ45-BL
Ubiquiti
UC-Patch-RJ45-BK
Ubiquiti
UC-Patch-RJ45
MikroTik
Mobile Quick Setup tool
MikroTik
Q+DA0001 - 40 Gbps direct attach QSFP+ cable
MikroTik
Q+85MP01D - 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module
MikroTik
PWR-LINE PRO with power plug

Outdoor STP Coupling
MikroTik
Gigabit Passive Ethernet Repeater - GPeR
Ubiquiti
EdgePower 54V 150W DC

UTP CAT6 patch kabel 2m, zwart

UTP CAT6 patch kabel 1m, zwart

UTP CAT6 patch kabel 0,5m, zwart

UTP CAT6 patch kabel 2m, blauw

UTP CAT6 patch kabel 1m, blauw

UTP CAT6 patch kabel 0,5m, blauw

UTP CAT6 patch kabel 2m, groen

UTP CAT6 patch kabel 1m, groen

UTP CAT6 patch kabel 0,5m, groen

UTP CAT6 patch kabel 2m, rood

UTP CAT6 patch kabel 1m, rood

UTP CAT6 patch kabel 0,5m, rood

UTP CAT5e patch kabel 2m, zwart

180-T - SFP VDSL2 Modem

Patchkabel C6A RJ45 FTP ZT 3m

Patchkabel C6A RJ45 FTP Rood 1m

Patchkabel C6A RJ45 FTP Zwart 0.5m

Patchkabel C6A RJ45 FTP Geel 0.5m
MikroTik
SFP+ Active Optics Direct attach cable, 5m

UTP CAT6 patch kabel 10m, grijs

UTP CAT6 patch kabel 5m, grijs

UTP CAT6 patch kabel 3m, grijs

UTP CAT6 patch kabel 2m, grijs

UTP CAT6 patch kabel 1m, grijs

Passive Gigabit Redundant PoE

UTP CAT6 patch kabel 0,25m, grijs
Ubiquiti
TOUGHCable Connector Box - (100 stuks)
Ubiquiti
Ethernet Surge Protector Gen2

RJ45 CAT6 plug solid

UTP CAT5e patch kabel 3m, groen

UTP CAT5e patch kabel 3m, blauw

DC Power convertor

UTP CAT5e patch kabel 3m, zwart

UTP CAT5e patch kabel 1m, zwart

UTP CAT5e patch kabel 0,5m, zwart
MikroTik
48 to 24V Gigabit PoE Converter
Ubiquiti
UniFi Cable Cat6 Indoor 304m
Ubiquiti
UF-SM-1G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Ubiquiti
UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Ubiquiti
UF-SM-10G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
Ubiquiti
UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
Ubiquiti
UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
Ubiquiti
UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Ubiquiti
UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Ubiquiti
UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Ubiquiti
UF-MM-10G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Ubiquiti
UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Ubiquiti
FiberCable - LC Single Mode 91 meter
Ubiquiti
FiberCable - LC Single Mode 61 meter
Ubiquiti
FiberCable - LC Single Mode 30 meter
MikroTik
S+2332LC10D - One pair

UTP CAT5e patch kabel 0,1m, grijs

UTP CAT6 patch kabel 0,5m, grijs
MikroTik
Fiber to Copper FTC
MikroTik
S-RJ01 - Gigabit copper SFP
MikroTik
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
MikroTik
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m

ToughSwitch PRO + Outdoor enclosure

ToughSwitch PoE + Outdoor enclosure
MikroTik
SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G
MikroTik
SFP+ module S+31DLC10D, SM, 10km, 10G

UTP CAT5e patch kabel 2m, groen

UTP CAT5e patch kabel 2m, blauw

UTP CAT5e patch kabel 2m, rood
MikroTik
SFP module S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

UTP CAT5e patch kabel 1m, blauw

UTP CAT5e patch kabel 0,5m, blauw

UTP CAT5e patch kabel 1m, groen

UTP CAT5e patch kabel 0,5m, groen

UTP CAT5e patch kabel 1m, rood

UTP CAT5e patch kabel 0,5m, rood
MikroTik
SFP module S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
MikroTik
SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

UTP CAT5e patch kabel 0,25m, grijs

Outdoor FTP Cat5e - per meter

Indoor UTP Cat5e - per meter

UTP CAT5e patch kabel 20m, grijs

UTP CAT5e patch kabel 15m, grijs

Outdoor FTP CAT5e patch kabel 1,5m

UTP CAT5e patch kabel 2m, grijs

Indoor UTP Cat5e rolkabel - 305 meter

Kniptang

UTP kabel stripper

UTP CAT5e patch kabel 10m, grijs

UTP CAT5e patch kabel 7.5m grijs

UTP CAT5e patch kabel 5m, grijs

UTP CAT5e patch kabel 3m, grijs

UTP CAT5e patch kabel 1m, grijs

UTP CAT5e patch kabel 0,5m, grijs
Ubiquiti
TOUGHCable CARRIER - 305m outdoor CAT 5e FTP
Ubiquiti
TOUGHCable Connector
Ubiquiti
TOUGHCable PRO (305 meter outdoor FTP kabel)

RJ45 Koppelstuk

RJ45 - RJ12 - RJ-11 Krimper

RJ45 Ethernet Connector System

RJ45 CAT5e plug solid