Voor 18:00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200

Glasvezel


15 15 | 30 30 | 60 60
Sorteren op:
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter

€ 18,00 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1...

€ 15,27 excl. BTW
Meer informatie
14 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, ...

€ 38,10 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UF-RJ45-10G

€ 61,00 excl. BTW
Meer informatie
14 op voorraad, vandaag verzonden
MikroTik  

RJ45 SFP+ copper module - S+RJ10

€ 48,40 excl. BTW
Meer informatie
10 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module...

€ 21,96 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 2m

€ 9,00 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UF-RJ45-1G

€ 15,60 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
MikroTik  

SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

€ 18,17 excl. BTW
Meer informatie
13 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

FiberCable - LC Single Mode 61 meter

€ 82,70 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
 

Patchkabel OS2 LC-LC 9/125, 2m

€ 12,50 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
 

Patchkabel om3 LC-SC 50/125, 2m

€ 12,00 excl. BTW
Meer informatie
9 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

FiberCable - LC Single Mode 91 meter

€ 110,10 excl. BTW
Meer informatie
8 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

FiberCable - LC Single Mode 30 meter

€ 55,80 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Direct Attach 10 Gbit, 3 meter

€ 26,00 excl. BTW
Meer informatie