Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200 in NL en BE

Categorieën

Hulp nodig?

Bel met ons

+31 (0)187 82 02 04

Filters

SFP/SFP+ modules


15 15 | 30 30 | 60 60
Sorteren op:
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UACC-CM-RJ45-1G (UF-RJ45-1G)

€ 19,12 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

€ 45,30 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module (Simplex), 1G...

€ 27,30 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
Ubiquiti  

UFiber UACC-CM-RJ45-10G (UF-RJ45-10G)

€ 62,80 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

€ 19,12 excl. BTW
Meer informatie
Leverbaar vanaf 30-11-2022
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

€ 95,80 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
MikroTik  

SFP module S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

€ 15,36 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module (Simplex), 10...

€ 153,00 excl. BTW
Meer informatie
5 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack

€ 163,50 excl. BTW
Meer informatie
20 op voorraad, vandaag verzonden
 

SFP-3524S-20-SC - OPTIC

€ 15,00 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
MikroTik  

RJ45 SFP+ copper module - S+RJ10

€ 60,50 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
MikroTik  

SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

€ 20,36 excl. BTW
Meer informatie
9 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack

€ 386,20 excl. BTW
Meer informatie
1 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module (Simplex), 1G...

€ 227,10 excl. BTW
Meer informatie
4 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UF-Instant

€ 45,60 excl. BTW
Meer informatie