Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200

Categorieën

Hulp nodig?

Bel met ons

+31 (0)187 82 02 04

Filters

Glasvezel patchkabels


15 15 | 30 30 | 60 60
Sorteren op:
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UniFi patch cable (DAC) SFP+

€ 14,35 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter

€ 17,56 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 2m

€ 9,00 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 1m

€ 7,56 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 3m

€ 9,20 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 5m

€ 11,00 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
Ubiquiti  

UFiber UF-SM-PATCH-APC-APC

€ 5,00 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-SM-PATCH-UPC-APC

€ 4,00 excl. BTW
Meer informatie
8 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

FiberCable - LC Single Mode 91 meter

€ 118,50 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 0,5m

€ 7,40 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
7 op voorraad, vandaag verzonden
 

Patchkabel OS2 LC-SC 9/125, 2m

€ 12,00 excl. BTW
Meer informatie
1 op voorraad, vandaag verzonden
 

Patchkabel OM3 LC-SC 50/125, 0.5m

€ 9,80 excl. BTW
Meer informatie
3 op voorraad, vandaag verzonden
 

Patchkabel OS2 LC-LC 9/125, 5m

€ 16,20 excl. BTW
Meer informatie
5 op voorraad, vandaag verzonden