Voor vragen bel: 0187 82 02 04

product-foto
product-detail
Prijs:
€ 113,00
excl. BTW


Wordt reseller voor inkoopprijzen.
Voorraad: 12
  • Omschrijving
  • Eigenschappen
  • Downloads

"De S+31DLC10D van MikroTik is een 10G SFP+ ontvanger met een LC-connector, 1310nm, voor Single Mode glasvezelverbindingen van maximaal 10 kilometer.

De MikroTik S+31DLC10D is getest en te gebruiken met met CCR1036-8G-2S+ en CCR1036-8G-2S+EM. De S+31DLC10D is ook te gebruiken met andere SFP apparataten (niet van MikroTik)."