Voor vragen bel: 0187 82 02 04

product-foto
product-detail
product-detail
product-detail
Prijs:
€ 885,00
excl. BTW


Wordt reseller voor inkoopprijzen.
Niet op voorraad
  • Omschrijving
  • Eigenschappen
  • Downloads
Gebruik de Ubiquiti Networks EdgeSwitch 48 750W om een bedrijfsnetwerk op te zetten of uit te breiden. De EdgeSwitch 48 750W is onderdeel van de EdgeMAX productlijn en is een managed PoE+ Gigabit switch met krachtige prestaties. De EdgeSwitch 48 750W heeft uitgebreide Layer-2 mogelijkheden en beschikt daarnaast over Layer-3 routing opties.

  • (48) Gigabit RJ45 Poorten
  • (2) SFP+ Poort
  • (2) SFP Poorten
  • (1) Serial Console Poort
  • Non-Blocking Throughput: 70 Gbps
  • Switching Capaciteit: 140 Gbps
  • Forwarding Rate: 104.16 Mpps
  • Maximum Power Consumptie: 750W
  • Ondersteunt POE+ IEEE 802.3at/af en 24V Passive PoE
  • Rackmountable

Specificaties EdgeSwitch 48 750W

Afmetingen: 485.04 x 44.45 x 347.6 mm (19.1 x 1.75 x 13.69")
Gewicht: 6.5 kg (14.3 lb)
Total Non-Blocking Throughput: 70 Gbps
Switching Capaciteit: 140 Gbps
Forwarding Rate: 104.16 Mpps
Max. Power Verbruik:
- Inclusief PoE Output: 750W
- Exclusief PoE Output: 64W
Power Methode: 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Power Supply: AC/DC, Internal, 750W DC
LEDs Per Poort:
- SFP+/SFP Data Poorten: Snelheid/Link/Activiteit
Netwerk Interface: (48) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Poorten, (2) 1/10 Gbps SFP+ Ethernet Poorten, (2) 1 Gbps SFP Ethernet Poorten
Management Interface: (1) RJ45 Serial Poort, Ethernet In/Out Band
Certificering: CE, FCC, IC
Rackmount: Ja, 1U Hoog
Operationele Werktemperatuur: -5 tot 40 C (23 tot 104 F)
Operationele Luchtvochtigheid: 5 tot 95% Noncondensing

Inhoud verpakking

EdgeSwitch 48 750W, Stroomsnoer, Schroevenset

Toebehoren

Meer info

Ubiquiti UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter€ 18,00 excl. BTW
Direct Attach Cable geschikt voor dit product. Ook beschikbaar in 2 meter en 3 meter.

Meer info

Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack€ 154,00 excl. BTW
Singlemode SFP+ module met 1 LC connector. Ook beschikbaar als 20 pack.

Meer info

Ubiquiti UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack€ 83,00 excl. BTW
Singlemode SFP modules geschikt voor dit product. Deze modules zijn SFP+ compatibel. Ook beschikbaar als 20 pack.

Meer info

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack€ 39,00 excl. BTW
Multimode SFP modules geschikt voor dit product. Deze modules zijn SFP+ compatibel. Ook beschikbaar als 20 pack.