Voor vragen bel: 0187 82 02 04

product-foto
product-detail
product-detail
product-detail
Prijs:
€ 745,00
excl. BTW


Wordt reseller voor inkoopprijzen.
Voorraad: > 20
  • Omschrijving
  • Eigenschappen
  • Downloads
Build and expand your network with Ubiquiti Networks UniFi Switch 48 500W, part of the UniFi line of products. The UniFi Switch 48 500W is a fully managed, PoE+ Gigabit switch, delivering robust performance and intelligent switching for growing networks.The UniFi Switch 48 500W offers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss.

  • (48) Gigabit RJ45 Ports
  • (2) SFP+ Ports
  • (2) SFP Ports
  • (1) Serial Console Port
  • Non-Blocking Throughput: 70 Gbps
  • Switching Capacity: 140 Gbps
  • Forwarding Rate: 104.16 Mpps
  • Maximum Power Consumption: 500W
  • Supports PoE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE
  • Rack-Mountable

Specifications UniFi Switch 48 500W

Dimensions: 485 x 43.7 x 374.6 mm (19.09 x 1.72 x 14.75")
Weight: 6.1 kg (13.5 lb)
Networking Interfaces: (48) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports, (2) 1/10 Gbps SFP+ Ethernet Ports, (2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
Management Interface: (1) RJ45 Serial Port Out-of-Band, Ethernet In-Band
Total Non-Blocking Throughput: 70 Gbps
Switching Capacity: 140 Gbps
Forwarding Rate: 104.16 Mpps
MAC Address Table: 16384
Maximum Aggregations: 6
Monitoring Sessions: 1
Maximum VLANs: 255
Power Method: 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Power Supply: AC/DC, Internal, 500W DC
Max. Power Consumption:
- Including PoE Output: 500W
- Excluding PoE Output: 64W
LEDs Per Port:
- RJ45 Data Ports: PoE, Speed/Link/Activity
- SFP Data Ports: Speed/Link/Activity
Sound Level:
- Fan Level 0: 10.7 dBr
- Fan Level 1: 16.2 dBr
- Fan Level 2: 19.3 dBr
- Fan Level 3: 23.6 dBr
Shock and Vibration: ETSI300-019-1.4 Standard
Operating Temperature: 5 to 40 C (23 to 104 F)
Operating Humidity: 5 to 95% Noncondensing
Certifications: CE, FCC, IC

Package Contents

UniFi Switch 48 500W, Power Cord, Mounting Screws (4), Cage nuts (4), Quick Start Guide

Toebehoren

Meer info

Ubiquiti UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter€ 18,00 excl. BTW
Direct Attach Cable geschikt voor dit product. Ook beschikbaar in 2 meter en 3 meter.

Meer info

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack€ 24,00 excl. BTW
Singlemode SFP modules geschikt voor dit product. Ook beschikbaar als 20 pack.

Meer info

Ubiquiti UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack€ 18,00 excl. BTW
Multimode SFP modules geschikt voor dit product. Ook beschikbaar als 20 pack.

Meer info

Ubiquiti UniFi Security Gateway - USG€ 105,00 excl. BTW
UniFi Security Gateway - USG

Meer info

Ubiquiti UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter€ 18,00 excl. BTW
Direct Attach Cable geschikt voor dit product. Ook beschikbaar in 2 meter en 3 meter.

Meer info

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack€ 24,00 excl. BTW
Singlemode SFP+ module met 1 LC connector. Ook beschikbaar als 20 pack.

Meer info

Ubiquiti UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack€ 83,00 excl. BTW
Singlemode SFP modules geschikt voor dit product. Deze modules zijn SFP+ compatibel. Ook beschikbaar als 20 pack.

Meer info

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack€ 39,00 excl. BTW
Multimode SFP modules geschikt voor dit product. Deze modules zijn SFP+ compatibel. Ook beschikbaar als 20 pack.