Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200 in NL en BE

Ubiquiti Optical Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

SKU: UACC-OM-MM-10G-D-2
Omschrijving +

Dit product heeft een naamswijziging gehad en was voorheen de UF-MM-10G.

UACC-OM-MM-10G-D-2 is een multimode 10G SFP+ module met 2 LC-connectoren. De golflengte is 850nm en is geschikt voor afstanden tot 300m. De module is compatibel met alle UBNT-producten die SFP+-poorten bevatten. Verpakking bevat 2 stuks.

Specificaties

Supported Media: Multi-Mode Fiber
Connector Type: (2) LC
TX Wavelength: 850 nm
RX Wavelength: 850 nm
Data Rate: 10 Gbps SFP+
Cable Distance: 300 m
Operating Temperature: 0 to 70 C (32 to 158 F)

Downloads +
Datasheet FiberCable DataSheet U_Fiber_Modules_FiberCable_DS.pdf

€ 45,30 excl. BTW

> 20 op voorraad, vandaag verzonden