Voor 18:00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200

Patchkabel OS2 LC-SC 9/125, 2m - Simplex

SKU: OS2-LC-SC-200-S
Patchkabel OS2 LC-SC 9/125, 2m - Simplex
Omschrijving +

Alle kabels van het type OS2 singlemode zijn volledig "backwards compatible" met de OS1 singlemode kabel. OS2 is een verbeterde versie met nog minder demping en de signalen kunnen over nog grotere afstanden worden vervoerd.

Kabel: geel zipcord 9/125 OS2 - Singlemode - LX LSOH
- Soort connector(en) zijde A: LC
- Soort connector(en) zijde B: SC

€ 8,00 excl. BTW

1 op voorraad, vandaag verzonden