Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W - 24 ports / 250 Watt

SKU: ES-24-250W EAN: 0810354022241
EdgeSwitch ES-24-250W - 24 ports / 250 Watt
EdgeSwitch ES-24-250W - 24 ports / 250 Watt
EdgeSwitch ES-24-250W - 24 ports / 250 Watt
Omschrijving +

Gebruik de Ubiquiti Networks EdgeSwitch 24 250W om een bedrijfsnetwerk op te zetten of uit te breiden. De EdgeSwitch 24 250W is onderdeel van de EdgeMAX productlijn en is een managed PoE+ Gigabit switch met krachtige prestaties. De EdgeSwitch 24 250W heeft uitgebreide Layer-2 mogelijkheden en beschikt daarnaast over Layer-3 routing opties.

Functies:

  1. (24) Gigabit RJ45 Poorten
  2. (2) SFP Poorten
  3. (1) Serial Console Poort
  4. Non-Blocking Throughput: 26 Gbps
  5. Switching Capaciteit: 52 Gbps
  6. Forwarding Rate: 38.69 Mpps
  7. Maximum Power Consumptie: 250W
  8. Ondersteunt POE+ IEEE 802.3at/af en 24V Passive PoE
  9. Rackmountable
Mechanical
Afmetingen: 485.04 x 44.45 x 285.6 mm
Gewicht: 3.7 kg
Totale Non-Blocking
Throughput;
26 Gbps
Switching Capaciteit: 52 Gbps
Forwarding Rate: 68.69 Mpps
Max. Power Verbruik:
Inclusief PoE Output:
Exclusief PoE Output:

250W
30W
Power Methode: 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Power Supply: AC/DC, Internal, 250W DC
LEDs Per Poort:
RJ45 Data Poorten:
SFP Data Poorten:

PoE, Snelheid/Link/Activiteit
Snelheid/Link/Activiteit
Netwerk Interface: (24) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Poorten (2) 1 Gbps SFP Ethernet Poorten
Management Interface: (1) RJ45 Serial Poort, Ethernet In/Out Band
Certificering: CE, FCC, IC
Rackmount: Ja, 1U Hoog
Operationele Werktemperatuur: -5 tot 40 C
Operationele Luchtvochtigheid: 5 to 95% Niet Condenserend

PoE Per Port
PoE Interfaces POE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1, 2+; 3, 6-)
24VDC Passive PoE (Pins 4, 5+; 7, 8-)
Max. PoE+ Wattage per Port by PSE 34.2W
Voltage Range 802.3at Mode 50 - 57V
Max. Passive PoE Wattage per Port 17W
24V Passive PoE Voltage Range 20-27V

Inhoud verpakking
EdgeSwitch 24 250W, Stroomsnoer, Schroevenset.

Downloads +
Datasheet ES-24-250W Datasheet 967_EdgeSwitch_DS.pdf
Manual ES-24-250W Manual 968_EdgeSwitch_ES-24_QSG.pdf

€ 385,30 excl. BTW

Levertijd onbekend

Toebehoren

> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

€ 17,57 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter

€ 17,56 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?