Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200

Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W - 48 ports / 500 Watt

SKU: ES-48-500W EAN: 0810354022272
EdgeSwitch ES-48-500W - 48 ports / 500 Watt
EdgeSwitch ES-48-500W - 48 ports / 500 Watt
EdgeSwitch ES-48-500W - 48 ports / 500 Watt
Omschrijving +

Gebruik de Ubiquiti Networks EdgeSwitch 48 500W om een bedrijfsnetwerk op te zetten of uit te breiden. De EdgeSwitch 48 500W is onderdeel van de EdgeMAX productlijn en is een managed PoE+ Gigabit switch met krachtige prestaties. De EdgeSwitch 48 500W heeft uitgebreide Layer-2 mogelijkheden en beschikt daarnaast over Layer-3 routing opties.

  • (48) Gigabit RJ45 Poorten
  • (2) SFP+ Poort
  • (2) SFP Poorten
  • (1) Serial Console Poort
  • Non-Blocking Throughput: 70 Gbps
  • Switching Capaciteit: 140 Gbps
  • Forwarding Rate: 104.16 Mpps
  • Maximum Power Consumptie: 500W
  • Ondersteunt POE+ IEEE 802.3at/af en 24V Passive PoE
  • Rackmountable

Specificaties EdgeSwitch 48 500W

Afmetingen: 485.04 x 44.45 x 347.6 mm (19.1 x 1.75 x 13.69")
Gewicht: 6.1 kg (13.5 lb)
Total Non-Blocking Throughput: 70 Gbps
Switching Capaciteit:140 Gbps
Forwarding Rate: 104.16 Mpps
Max. Power Verbruik:
- Inclusief PoE Output: 500W
- Exclusief PoE Output: 64W
Power Methode: 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Power Supply: AC/DC, Internal, 500W DC
LEDs Per Poort:
- RJ45 Data Poorten: PoE, Snelheid/Link/Activiteit
Netwerk Interface: (48) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports (2) 1/10 Gbps SFP+ Ethernet Ports (2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
Management Interface: Ethernet In/Out Band
Certificering: CE, FCC, IC
Rackmount: Ja, 1U Hoog
Operationele Werktemperatuur:-5 tot 40 C (23 tot 104 F)
Operationele Luchtvochtigheid:5 tot 95% Noncondensing

Inhoud verpakking

EdgeSwitch 48 500W, Stroomsnoer, Schroevenset

Downloads +
Datasheet Datasheet EdgeSwitch_DS.pdf
Manual Manual EdgeSwitch_ES-48_QSG.pdf

€ 792,70 excl. BTW

Levertijd onbekend

Alternatieven

Levertijd onbekend
Ubiquiti  

EdgeSwitch ES-24-250W - 24 ports / 250 W...

€ 416,30 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Tip van WiMood
Ubiquiti  

UniFi Switch PRO Gen 2 - 48 poort, 600W ...

€ 1.175,60 excl. BTW
Meer informatie

Toebehoren

> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

€ 44,10 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

€ 97,00 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module (Simplex), 10...

€ 176,30 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter

€ 18,46 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?