Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200

Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO - USG-PRO-4

SKU: USG-PRO-4 EAN: 0810354022821
UniFi Security Gateway PRO - USG-PRO-4
UniFi Security Gateway PRO - USG-PRO-4
UniFi Security Gateway PRO - USG-PRO-4
Omschrijving +

Bouw uw veilige en flexibele netwerk met Ubiquiti Networks UniFi Security Gateway PRO, onderdeel van het UniFi Enterprise System.

De Unifi Security Gateway PRO is een krachtige gigabit-router die robuuste beveiliging en geavanceerde routeringsfuncties biedt. Twee gecombineerde SFP/RJ45-poorten bieden glasvezelconnectiviteitsopties met snelheden tot 1 Gbps.

Geavanceerde hardware-versnelde pakketdoorsturing levert prestaties van meer dan 1 miljoen pakketten per seconde. De Unifi Security Gateway PRO biedt vier onafhankelijke Ethernet-poorten met een volledige lijnsnelheid van 4 Gbps.

  1. (2) Gigabit RJ45 Ethernet Poorten
  2. (2) Gigabit Combinatie RJ45/SFP Poorten
  3. 4 Gbps 14 / 5.000 Volledige Lijntarief Layer 3 Doorvoer
  4. 1+ miljoen pakketten per seconde voor pakketten van 64 bytes
  5. Geavanceerde en intuitieve grafische UI-besturingl
  6. Geintegreerd en beheerd door UniFi Controller-software
Specificaties
Afmetingen: 484 x 44 x 164 mm
Gewicht: 2.3 kg
Maximum Power Consumptie: 40W
Voeding: Internal AC/DC Power Adapter, 60W (24V, 2.5A)
Stroomaansluiting: 110 - 240VAC
LED's:
Systeem:
Data poorten:

Status
Snelheid/Link/Activiteit
Netwerkinterfaces:
Seriele consolepoort::
Data Poorten:

(1) RJ45 Serial Poort
(2) 10/100/1000 RJ45 LAN Ports, (2) 1 Gbps RJ45/SFP Combination WAN Ports
Layer 3 Doorvoerprestaties::
Pakketgrootte:
Pakketgrootte:

64 Bytes: 2,400,000 pps
512 Bytes or Larger: 4 Gbps (Line Rate)
Processor: Dual-Core 1 GHz, MIPS64 met Hardwareversnelling voor pakketverwerking
Systeemgeheugen:2 GB DDR3 RAM
Flash-opslag aan boord: 4 GB
Certificeringen:CE, FCC, IC
Rackmontage: ja
Werktemperatuur: -10 to 45 C
Max. luchtvochtigheidsgraad:10 to 90% Niet-condenserend

Inhoud verpakking
USG-PRO-4, Montage set, Schroeven set, Stroomkabel, Manual.

Downloads +
Datasheet USG-PRO-4 Datasheet UniFi_Security_Gateway_DS.pdf
Manual USG-PRO-4 Manual USG-PRO-4_QSG.pdf

€ 265,20 excl. BTW

Levertijd onbekend

Alternatieven

2 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Next-generation Gateway Pro

€ 598,20 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Tip van WiMood
Ubiquiti  

UniFi Dream Machine Pro - UDM-PRO

€ 386,00 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Dream Machine - UDM

€ 329,90 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
Ubiquiti  

UniFi Security Gateway - USG

€ 107,90 excl. BTW
Meer informatie

Toebehoren

> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter

€ 17,56 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
 

180-T - SFP VDSL2 Modem

€ 110,00 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

€ 17,57 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
5 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-SM-1G-S, Single-Mode Module, 1...

€ 23,94 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?