Voor 18:00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200

Ubiquiti UniFi Switch - 8 poort, 150W

SKU: US-8-150W EAN: 0810354024467
UniFi Switch - 8 poort, 150W
UniFi Switch - 8 poort, 150W
UniFi Switch - 8 poort, 150W
Omschrijving +

Voor de UniFi US-8-150W geldt een maximale afname van 10 stuks. Grotere aantallen worden geannuleerd.

Build and expand your network with Ubiquiti Networks UniFi Switch 8 150W, part of the UniFi line of products. The UniFi Switch 8 150W is a fully managed, PoE+ Gigabit switch, delivering robust performance and intelligent switching for growing networks.

The UniFi Switch 8 150W offers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss.

  1. (8) Gigabit RJ45 Ports
  2. (2) SFP Ports
  3. Non-Blocking Throughput: 10 Gbps
  4. Switching Capacity: 20 Gbps
  5. Forwarding Rate: 14.88 Mpps
  6. Maximum Power Consumption: 150W
  7. Supports PoE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE
  8. Quiet, Fanless Operation
  9. Desktop-Mountable (Do not physically stack the US-8-150W.)

Specifications

Dimensions: 235 x 43 x 204 mm
Weight: 1.65 kg
Networking Interfaces: (8) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports, (2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
Management Interface: Ethernet In-Band
Total Non-Blocking Throughput: 10 Gbps
Switching Capacity: 20 Gbps
Forwarding Rate: 14.88 Mpps
MAC Address Table:16384
Maximum Aggregations: 6
Monitoring Sessions: 1
Maximum VLANs: 255
Power Method: 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Power Supply: AC/DC, Internal, 150W DC
Max. Power Consumption:
Including PoE Output:
Excluding PoE Output:

150W
20W
LEDs Per Port:
RJ45 Data Ports:
SFP Data Ports:

PoE, Speed/Link/Activity
Speed/Link/Activity
Sound Level:0.5 dBr (Fanless)
Shock and Vibration: ETSI300-019-1.4 Standard
Operating Temperature: -5 to 40 C
Operating Humidity: 5 to 95% Noncondensing
Certifications: CE, FCC, IC

Package Contents
UniFi Switch 8 150W, Power Cord, Mount Brackets (2), Bracket Screws (8), Mounting Screws (4), Screw Anchors (4), Quick Start Quide.

Downloads +
Datasheet Datasheet UniFi_PoE_Switch.pdf
Manual Manual US-8-150W_QSG.pdf

€ 181,80 excl. BTW

Levertijd onbekend

Toebehoren

Leverbaar vanaf 20-10-2021
Ubiquiti  

UniFi AC LR

€ 87,60 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-MM-1G, Multi-Mode Module, 1G, ...

€ 15,27 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-SM-1G-S, Single-Mode Module, 1...

€ 21,06 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter

€ 18,00 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?